Sportsummutite meistriklass nüüd Eestis

Ülitäpse koostekvaliteediga, 100% roostevabast materjalist käsitööna valminud kõrge jõudlusega sportsummutid ja  väljalaskesüsteemid kõikidele autodele saab muretult kätte otse Tallinnast.

Supersprint

on premium klassi high-performance väljalaskeisüsteeme tootnud üle 55 aasta. Pereettevõte, mis kavandab, arendab ja toodab äärmiselt kvaliteetseid väljalaskesüsteeme. Välja töötatud läbi põlvkondade edasi antud teadmiste ja kogemuste sellistele kaubamärkidele mh. nagu Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Lamborghini, Mercedes, Mini & Porsche.

Paljud Supersprinti konkurendid pakuvad drastiliselt erinevatele sõidukitele ühtesid ja samu universaalseid komponente, tehes neis ainult väikeseid muudatusi. Kõigil neil sõidukitel võivad olla täiesti erinevad mootori ja ülekande konfiguratsioonid ning tulemuseks on väljalase, mis pole konkreetse sõiduki jaoks optimeeritud, ning mis on OEM-süsteemist halvema jõudlusega. Erinevalt nendest ei valmista Supersprint "one-size-fits-all" komponente, vaid läheneb iga järgmise sõiduki väljalaskele individuaalse disainiga. Selline lähenemine võimaldab neil süsteeme häälestada nii, et saavutataks üksiti nii jõudluse kasv, kui parimad hääleomadused.

Arendus

Väljalaskesüsteemi esimeste komponentide valmimisel paigaldatakse need kohe sõidukile, et testida läbilaskvust ja kontrollida dünamomeetris jõudluse kasvu. Keerukad kollektorikonstruktsioonid läbivad sageli mitu erinevat primaarse/sekundaarse toru läbimõõdu ja pikkuse konfiguratsiooni proovi, et tagada optimaalseim lõpptulemus.

Materjalid

Kõik Supersprinti torud ja summutid on 100% roostevabad nii seest kui väljast. Kinnituspunktid on täpselt originaalkohtades, et tagada täpne sobivus. Kasutatud on õhemaid materjale, et saavutada OEM võrreldes kaalu kokkuhoid.

Hääl

Supersprint pöörab suurt tähelepanu väljalaske hääle viimistlemisele. Paljud resonaatorid ja tagasummutid omavad EEC homologeeringut, ning neid testitakse pidevalt, et nad ei ületaks OEM väljalaske helitugevust.

Parim tulemus

Valides Supersprint väljalaskesüsteemi valite eliittoote ja tootja, kes on pühendunud autohuvilisele, kes ootab oma auto jaoks parimat. Supersprint pakub oma väljalaskesüsteemidega täiuslikku jõudluse ja soliidsuse tasakaalu ükskõik, kas sõidate võimsa linnasedaani või unistuste superautoga.

Kui oled otsinud igas mõttes parimat sportväljalaset, oled selle nüüd leidnud

Supersprinti väljalase maksab rohkem, kui oled plaaninud kulutada, aga on kindlasti oma hinda väärt.