kuidas varuosaagent töötab?

Kiired vastused kõikidele küsimustele

Vastame päringutele iga päev, igal ajal. Ka õhtuti ja nädalavahetustel. Siis, kui Sulle kõige paremini sobib.

AutoINT varuosaagendil on varuosaturul toimuvast ülevaade, aastatepikkused kogemused enamike tootebrändide müügis, milliste brändide varuosad on kindlasti usaldusväärsed igal konkreetsel juhul eraldi.

Olgu originaal- või tarvikvaruosad – varuosaagendil on kontaktid kõikide varuosade maaletoojatega ning brändiesindajatega nii Eestis, naabermaades kui kaugemates Euroopa riikides. Omades 24/7 online infot kümnete kuni 2000-2500 km raadiuses olevate ladude laoseisudest, tellib kogenud varuosaagent sulle vajaminevad varuosad kiiresti kokku ja saadab kõik korraga Sulle lähimasse pakiautomaati või koju kätte üldjuhul järgmiseks – ülejärgmiseks päevaks. Samal ajal, kui Sina saad netipoodides aja raiskamise ja võib-olla valede asjade kokkutellimise asemel tegeleda oma töö, hobi, pere või sõpradega.

Koostöös Eesti ja lähimaade suurimate varuosaladudega on erinevate tootjate varuosade valik piiritu ja saadavus kiire. Üldjuhul 1-2 päevase tarneajaga saate enamasti misiganes tootja varuosad kätte. Enamikele autodele.

Numbrid räägivad

miljonit toodet
0
aastat kogemust
0
püsiklienti
0

Tellimiseks ei ole vaja muud, kui saata meile päring oma soovide ja auto täpsete andmetega.

Hinnad

Täitke kodulehe päringuvorm või saatke e-kiri oma soovitud varuosade hinnapäringuga. Nii saame kindlad olla, et soovitud asjad on õigeks ajaks kohapeal olemas ega ei pea tegema tühisõitu. E-mailidele vastame esimesel võimalusel, reeglina juba mõnekümne minuti jooksul.

Varuosadele saate ise tulla järgi meie müügikontorisse. Tallinnast kaugemate klientideni saadame kauba  pakiautomaatidesse, Cargobussiga, või  kulleriga, misjuhul see jõuab Teieni juba järgmisel hommikul.

Tellimine ja tasumine

Kauba kättesaamise ja saatmise ajal pole piire. Kokkuleppel võib see toimuda 7 päeva nädalas ja vajadusel 24h ööpäevas. Enamikel juhtudel on kauba saatmine Eesti piires tasuta. Väga väikestele tellimustele võib lisanduda kohaletoimetamise tasu. Püsiklientidele on kohaletoimetamine alati tasuta!

Müügikontorisse  järgi tulles saate tasuda sularahas ja pangakaardiga. Teistesse linnadesse saadetava kauba eest tuleb tasuda ülekandega ning selleks saadame ettemaksuarve Teie e-maili aadressile. Kaup pannakse teele peale arve tasumist.

 

Ükskõik kas asud Tallinnas, Tartus, Kuressaares, Pärnus, Rakveres, Võrus, Jõgeval või kus iganes muus Eesti külas või linnas. See on sama hea, kui ostaksid varuosi oma kohalikust varuosa poest. Kui seal on üldse selline.

Vajad nõu kvaliteetsete varuosade väljavalimisel? Meie oleme eksperdid!